کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - شوهر دزدی برای طلاق کثیف

منظور فعالان منفور حقوق زن از ناکافی بودن حقوق مدنی زنان و ناکارآمد بودن آن چیست؟
بارها دیده ایم که فعالان حقوق زن شروط مکتوب در عقدنامه را " من جمله حق طلاق زن در صورت اثبات اعتیاد مرد" نا کارآمد توصیف کرده و خواستار برابری در حق طلاق و شروط بیشتری برای آنها هستند.
این در حالی است که سو استفاده از همین حقوق مکتوب و ناعادلانه که بر ضد مردان است تبعات منفی و وحشتناکی را رقم زده است.
یک نمونه کوچک آن را می توانید در زیر ببینید:

آموزش های فمینیستی در گردهم آیی های زنان

زن جوانی که با همدستی اعضای یک کمپ ترک اعتیاد همسرش را ربوده و در کمپ مخفی کرده بود تا بتواند از او طلاق بگیرد با شکایت همسرش به اتهام آدم ربایی دستگیر شد.

اواخر خرداد امسال مرد میانسالی با مراجعه به دادسرای امور جنایی از همسرش به اتهام آدم ربایی شکایت کرد. مردی ۴۳ ساله در شکایت خود به بازپرس پرونده گفت: چند ماهی است که همسرم سر ناسازگاری دارد و هر بار به بهانه ای از خانه قهر می‌کند.

مرد میانسال ادامه داد: رزیتا، همسرم دو بار از من برای گرفتن طلاق و نفقه شکایت کرده که هردو شکایت او به نتیجه نرسید. ششم خرداد در حالی که تازه از سرکار آمده بودم و قصد استراحت داشتم، زنگ خانه به صدا در آمد و همسرم ادعا کرد با من کار دارند. وقتی به بالکن رفتم تا ببینم چه کسی با من کار دارد، سه مرد قوی هیکل وارد خانه شدند و با بستن دست و پایم مرا داخل خودرو انداختند.

ساعتی در خیابان‌های شهر چرخیدیم و سپس مرا به یک کمپ غیر مجاز ترک اعتیاد در غرب تهران بردند. ۴ روز در اسارت آدم رباها در کمپ بودم تا این که توانستم با پرداخت ۲میلیون تومان به یکی از اعضای کمپ با خانواده ام تماس بگیرم.

بعد از ۱۷ روز از کمپ ترخیص شدم. باور کنید من معتاد نیستم و همسرم برای اینکه بتواند از من طلاق بگیرد و پول پیش خانه و خودروام را بالا بکشد، دست به اجرای این سناریوی آدم ربایی زدند.

با شکایت این مرد میانسال و انجام تحقیقات تخصصی از پزشک کمپ، مشخص شد، مراد به زور به کمپ منتقل شده و تست اعتیادش در زمان پذیرش منفی بود. با به دست آمدن این سرنخ، امروز، رزیتا به دادسرای امور جنایی احضار و تحقیقات از او آغاز شد.

زن ۳۴ ساله با رد ادعاهای همسرش گفت: مراد در چند ماه گذشته تریاک مصرف می‌کرد و من با توجه به وضعیت ظاهرش فکر می‌کنم در این اواخر معتاد به شیشه شده به همین خاطر او را به کمپ فرستادم تا فرزندانم از داشتن پدر معتاد سرافکنده نباشند.

وقتی همسرم را به کمپ فرستادم، مسئولان آنجا ادعا کردند،تست اعتیاد مراد مثبت است. به همین خاطر، ساعاتی بعد من پول درمان را به حساب مدیر کمپ واریز کردم. درست است که من قصد داشتم از همسرم جدا شوم اما باور کنید او معتاد است.

با اظهارات زن جوان با دستور محسن مدیرروستا بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی با قرار وثیقه ۱میلیارد ریالی به اتهام مشارکت در آدم ربایی بازداشت شد.


نظرات()   
   
مهدی
پنجشنبه 24 دی 1394 10:01
با عرض ادب ، درود واحترام خدمت مدیر محترم این وبلاگ وزین و زیبا بنده مهدی سابقی فر هستم ، نویسنده و مترجم و یکی از قربانیان مهریه تمایل دارم در کتاب دومم که نقدی است بر روابط انسانی و ازدواج های جامعه مان از اطلاعات و مطالب وبلاگ شما با حفظ نام نویسنده استفاده کنم سپاسگذار میشوم ضمن معرفی نویسنده وبلاگ نظر خودتان را اعلام نمائید . با سپاس
سابقی فر
دوشنبه 21 دی 1394 11:49
ازدواج تو این دوره و زمونه با این زنهای سلیطه اوج حماقت یه مرد میتونه باشه مگه در دو حالت یا مرد بالکل مردی و مردونگیش رو ببوسه بذاره کنار و بشه یه زن صفت بیچاره یا قبل از هرگونه ثبت و امضای رسمی پای عقدنامه ابتدا از زن تضمینهای لازم رو اخذ کنه و در ضمن پای هیچگونه شرط ضمن عقدی هم امضا نکنه!
تنها راه علاج این درد ترویج و گسترش فرهنگ ازدواج موقته که بلطف آمار دیوانه کننده طلاق در این سالها و حضور هزاران زن بیوه در جامعه این مهم کاملا مقدوره!اما ملت ما حاضرن خلاف شرع کنن(ازدواج سفید)ولی حاضر نیستن به راهی که هم خدا راضی باشه و هم خلق خدا تن بدن اون گروهی قلیلی هم که مایل به ازدواج موقتن بیشتر شبیه کاسبها عمل میکنن و اومدن تا ازین راه پولدار شن!نتیجتا بهترین راه میشه لعنت فرستادن به دل سیاه شیطان و تقوا و دوری از هر چی زن ناجنس تا شاید تنبیه بشن!
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات