کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - طلاق در شمال تهران، دو برابر جنوب

به گزارش صدا و سیما؛ محمود گلزاری در نخستین جلسه کمیته ملی پیشگیری از طلاق افزود:‌ در حوزه طلاق باید چندین گروه شامل روانشناسان، جامعه شناسان، اقتصاددانان و وکلا همفکری کنند تا به نتایج مطلوبی برسیم. وی گفت: البته برخی جامعه شناسان، طلاق را به دلیل اینکه ما در حال گذر از سنت به مدرنیته هستیم اجتناب ناپذیر می دانند. این روانشناس افزود: البته ما در حوزه طلاق مشکلی هم با برخی وکلا داریم چرا که ما روانشناسان به دنبال ایجاد تفاهم هستیم اما برخی وکلا بیشتر به سمت تحقق طلاق حرکت می کنند. در ادامه این نشست قائم مقام معاونت سیمای رسانه ملی گفت: ما تابعی از شرایط جهانی هستیم و مطمئن باشید سیر بالارفتن سن ازدواج پایین نمی آید و البته نباید شرایط مان را در این خصوص بحرانی توصیف کنیم. رضا پورحسین افزود: در این شرایط کاری از روانشناسان برنمی آید و فقط باید سیاستگذاران ورود کنند و طلاق فعلاً با این شرایط رو به افزایش است. وی گفت: ما باید تکلیف خود را با جهانی شدن و سبک زندگی موجود دنیا مشخص کنیم چرا که اقتصاد ما فردگرایانه و آموزش و پرورش ما التقاتی است.


نظرات()   
   
جمعه 8 آبان 1394 14:37
تبریک!!دستاورد دیگری از ارزشی ترین و الهی ترین حکومت حاکم در کل گیتی(البته بزعم خودشان)یعنی جمهوری اسلامی ایران؛مرضیه افخم نماد سلیطه گری نسوان در حوزه ی سیاست به سمت اولین سفیر زن تاریخ ایران(آنوقت میگویند پهلویها طاغوت بودند و ضد اسلام!)در کشور مسلمان مالزی منصوب شد تا برگ ننگین دیگری باشد بر دفتر سیاه پروژه های سازمان یافته فمنیستی تحت لوای حمایتهای دستگاه های حاکمیتی...!
۰۹۱۲۳۱۳۷۱۰۴
پنجشنبه 7 آبان 1394 10:40
شماره تلفن خواهر وزیر آموزش و پرورش زهرا فانی
عجب برزخ سرگردانی ای است اینجا....
چهارشنبه 6 آبان 1394 10:33
ماانقلاب کردیم و این همه هزینه بالایش داده ایم تا مسئولان ما را از دروازه های تمدن نوین جهانی(همان حکومت دجاله ها بر عقول)بر حذر دارند و بنا بر اوامر معصومین علیهم السلام بر مردم حکمرانی کنند اما حالا میگویند بخواهیم و نخواهیم ما هم تابعی از جهانیم و از آن اجتنابی نیست!!!!خوب بنده ی خدا چرا فقط در کسب افتضاحات اخلاقی و اجتماعی همپای جهان و حتی گاها جلوتر از آنور آبیها حرکت میکنیم اما در بحث پیشرفت و ارتقای رفاه جامعه که ورود میکنیم میگوییم آنها اقتضائات جامعه خودشان را دارند و ما هم شرایط خودمان را؟؟؟؟!!!!یا رومی روم یا زنگی زنگ,یا همه چیزمان به سبک غربی بایستی باشد من جمله آزادیهای مردان از زیر قیود دست و پاگیری مثلی خدمت مزخرف سربازی یا نفقه و مهریه و عدم رسیدگی به حقوق جنسی مردان و یا همه چیزمان دربست باید اسلامی-ایرانی باشد اما شرایط فعلی یکی به میخ و یکی به نعل زدن است و از جامعه ایرانی برزخی ساخته که تکلیف هیچکس در آن مشخص نیست!!
منصور صادقی
چهارشنبه 6 آبان 1394 05:44
ماجرای اعطای تابعیت به بچه هایی که در ایران به دنیا آمده اند ارتباط محکمی با سازمان های حقوق بشری برای برسمیت شناختن حقوق کودکان دارد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic